Bieksper
Anasayfa > Bayilik Başvurusu
Bayi Bilgileri

Bayilik Başvurusu

Değerli Franchise Adayımız,
 
20 yılı aşkın süredir , otomotiv sektöründe faaliyet gösteren EFT ailesinin ürünü Bieksper.com ; Türkiye’de 2.el oto alım/ satım sırasındaki ilişkiyi kurumsal temeller üzerine yeniden düzenleyip, alışıla gelmiş alım/satım deneyimlerini teknoloji ile senkronize ederek güvenli bir alım/satım zemini oluşturmaktadır.
 
2012 yılında İstanbul’da ‘de başlayan oto ekspertiz hizmeti serüvenimiz, bugün Türkiye’nin her köşesinde hızlıca büyümeye devam ediyor. Yüzde yüz yerli yatırım ile Bieksper oto ekspertiz merkezi zinciri, bugün başta İstanbul , Ege ve Anadolu olmak üzere tüm Türkiye’de güçlü bir konuma sahiptir. İştirakimiz daha ilk yılında Online platform sistemimizin gücü ve sizlerin desteği ile Türkiye’nin 67 ilinde 123 farklı noktada iş ortaklığı sistemiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Bu doğrultuda Sektörde Ülkenin en yaygın otomobil ekspertiz hizmet sağlayıcısı konumuna ulaşmış durumdadır. Bieksper.com sektörde ilklere imza atıp, Online platform da müşteri desteğini de alarak, bayi kanalımızı büyümesini sağlamaktadır. Bunlarla birlikte, kurumsal müşterimize bayi kanallarımızın desteği ile alternatif kaliteli çözümler üretip, bu sisteme destek sağlamaktadır.
 
Bieksper.com olarak önümüzdeki dönemde hedefimiz, başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm ülke genelinde bayi sayımızı arttırmak, Çözüm sağladığımız ve stratejik iş ortaklığı yaptığımız Kurumsal müşterilerimize yenilerini ekleyerek Online sistemimizin de kullanım oranını artırmaktır. Bu strateji doğrultusunda, yatırım yapmak isteyen tüm girişimcilere “kurumsal, kazançlı, avantajlı ve güvenilir” franchising fırsatları sunmaya devam edeceğiz.
 
Sektörde Dünyanın önde gelen kuruluşlarıyla iş ortaklığı imzalamış olan Bieksper, güvenirliğini ve kalitesini ISO 9001-­2008 Hizmet Kalite Belgesi ve ISO 10002­-2004 Müşteri Memnuniyet Standardı ile tescil ettirerek , sürekli gelişimi şirket politikası olarak benimsemiştir.
 
Bieksper, müşteri memnuniyetini maksimumda tutmak ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla servis ağlarını gizli/gölge müşteri sistemiyle sürekli denetlemekte; bu sayede müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarına devam etmektedir.
 
Siz de bizim gibi Otomobil tutkunuysanız, otomobil sevenleri kaliteli ve güvenilir Bieksper.com hizmetiyle buluşturmak, sevdiğiniz işi yaparken geleceğiniz için karlı bir yatırıma imza atmak istiyorsanız…. Mutlaka Tanışalım.
Bayilik hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek
için aşağıdaki dökümanları inceleyebilirsiniz.

Bayilik başvurusu yap!