Bieksper
Anasayfa > Sertifikalarımız
Kurumsal
Bisertifika :
 
Bieksper, girişimci bir proje olup, ülkedeki en yaygın ekspertiz ağına sahip olan firmadır. Amacımız 2. el araç alım­-satımı esnasında alıcının talep ettiği ekspertiz raporunun temininde yaşanan veya yaşanması muhtemel olan güvensizlikler ile mağduriyetlerin önüne geçmektir. 
 
Bu doğrultuda Sektörde Dünyanın önde gelen şirketleri ile iş ortaklığı imzalamış olan Bieksper, güvenirliğini ve kalitesini ISO 9001-­2008 Hizmet Kalite Belgesi ve ISO 10002­-2004 Müşteri Memnuniyet Standardı ile tescil ettirerek , sürekli gelişimi şirket politikası olarak benimsemiştir.
 
Otomobil alıcıları için güveni simgeleyen Bieksper sertifikası , 2.el otomobil satıcıları için de ispat ve güvenilirlik niteliği taşımaktadır. Otomobil satın alırken merkezlerimizden almış olduğunuz sertifika ile güvenli alışveriş yapmanın huzurunu yaşarken , Satarken satış öncesi alacağınız Bieksper sertifikası ile yanlızca ülke genelindeki otomobil alıcılarının güvenini kazanmakla kalmaz , aynı zamanda Bieskper’in sağlamış olduğu sayısız reklam kampanyalarından ücretsiz faydalanarak daha fazla kitleye ulaşıp aracınızı hızlıca değerinde satabilirsiniz.
 
Daha fazla beklemeyin Bieksper ile Bisertifika ‘layın , Bidaha Arkanıza Bakmayın…